Profesionální fotografie těhotenského aktu

Fotografický akt, kvalitní umělecké fotografie.

Umělecky a profesionálně ztvárňujeme nejkrásnější momenty v životě každé ženy. Náš profesionální fotograf pro vás vytvoří nádherné fotografie, zachycující zázračnou proměnu vašeho těla v těhotenství.

Fotografie z kategorie těhotenského aktu jsou nádhernou vzpomínkou, skvělou dekorací či dokonalým dárkem pro vaše blízké. Vytvořit pro vás můžeme také fotografický kalendář. Vaše profesionální ateliérové akty se zakulaceným bříškem pořídí náš zkušený fotograf s citem, decentností a porozuměním. Pózy i finální výběr snímků samozřejmě záleží na přání klientky a samotné focení probíhá tak, aby se nastávající maminka po celou dobu cítila příjemně.

Vaše těhotenské akty pořídíme v perfektně vybaveném profesionálním fotografickém ateliéru s dokonalým nasvícením, které zachytí proměny vašeho těla v té nejkrásnější podobě. Samozřejmostí jsou služby dlouholetou spoluprací prověřených profesionálních vizážistů, fotografická retuš a grafické úpravy.

Pořiďte si nádhernou, uměleckou památku na krásnou dobu očekávání přírůstku do rodiny s profesionálními těhotenskými akty!

Samozřejmě vám rádi zhotovýme fotografické akty i když nebudete těhotná a nebo muže.

 

Ukázky reklamních fotografií

Ceník fotografií těhotenského aktu:

Typ fotografie Čas Počet Cena:
Malá série fotografií 2 - 3 Hod. 4 5000,-
Velká série fotografií 3- 5 Hod. 8 8000,-
Kalendář fotografií aktu 5-8 Hod. 12 12000,-