Reklamní fotografie

Profesionální fotografie pro reklamní účely. Produktové, image foto, exteriérové i interiérové a další reklamní fotografie přesně podle vašich představ a kreativních návrhů.

Fotografování vašich produktů, tvorbu obrazových podkladů pro reklamní vizuály či imageové snímky realizujeme s kompletním servisem. Od kreativního návrhu (návrh vizuálu, konzultace) až po samotné fotografování, včetně produkce, DTP (ořez, retuš, příprava k tisku), modelů, a stylingu,… - S našimi profesionálními službami získáte kvalitní a originální reklamní fotografie pro maximálně účinnou propagaci.

Focení může probíhat v našem profesionálním ateliéru který má vše potřebné (místnost pro klienty, šatnu, prostor na sledování průběhu fotografování) nebo s naším mobilním ateliérem ve vašich prostorách, pronajatých interiérech či exteriérech. Reklamní fotografie tak pro vás pořídíme prakticky v jakémkoli prostředí. Naše foto produkce zajistí potřebné rekvizity a vše nezbytné k vytvoření špičkových reklamních fotografií.

Pomůžeme dodat život a maximální přesvědčivost vašim komunikačním kampaním!

 

Ukázky reklamních fotografií

Ceny reklamních fotografií:

Typ fotografie Čas Počet Cena:
titulní fotografie, imageové 2 - 3 Hod. 2 ks 8000,-
Produktové fotografie 1 Hod. 20 ks 4000,-
Katalogové fotografie 1 Hod. 1 ks 4500,-

Ceny jsou orientační dobrý obchod je když jsou obě strany spokojené.