Portrétní fotografie

Potřebujete novou fotografii na životopis či profesní prezentaci, profilovou fotografii nebo prostě toužíte po krásné portrétní fotografii?

V našem studiu pro vás vytvoříme reprezentativní fotografie pro váš profesní životopis, poutavé profilové portréty pro sociální sítě (jako jsou LinkedIn nebo Facebook) a mnoho dalšího, přesně podle vašich potřeb, představ a přání. Fotografická retuš a grafické úpravy vašich fotografií jsou v ceně a velmi rádi pro vás zajistíme také služby dlouholetou spoluprací prověřených profesionálních stylistů či vizážistů.

Portrétní fotografie na životopis, CV

je mnohem více, než jednoduché zachycení podoby jedné nebo více osob na fotografii. Skutečně kvalitní fotoportrét zachycuje také osobnost nebo náladu portrétovaného a to jak formou výtvarné, tak i informativní fotografie. A profesionální fotograf také musí umět vhodně zohlednit použití fotografického portrétu.

Naše portrétní fotografie vás nejen zachytí ve vaší nejkrásnější podobě, ale pomohou vám také obrazem vyjádřit vaši výjimečnost a osobitost. Dokonale tak splní svůj cíl, ať už je jím zaujmout na sociální síti, dotvořit profesionální dojem vaší profesní prezentace nebo prostě jen potěšit…

 Ceník fotografických portrétů:

Typ fotografie Čas Počet Cena:
Klasik - CV, portfolio, dokumenty 30min. 2 850,-
Klasik - CV, portfolio, dokumenty 1 H 4 1220,-
Image foto pro komerční účely 4-6 H 12 2700,-
Nadstandard - vč. vizážistky 4-6 H 12 6700,-

Ukázky Fotografií portrétů, profesní, CV, životopis