Reportážní fotografie

Chcete zachytit své akce v poutavých reportážích? Profesionálně zdokumentuji (vyfotografuji) vaše oslavy, plesy, svatby i jiné eventy, významné momenty vaší společnosti či soukromého života.

Náš profesionální fotograf pro vás vyfotografuje reportáž či dokument z jakékoli akce. Ať už chcete zachytit v obrazech vzpomínku na oslavu, ples, svatbu, promoci, předávání ocenění nebo jiné události či eventy, vše kvalitně zdokumentujeme a vytvoříme pro vás sérii fotografií – fotoreportáž.

Akční i standardní fotografie v profesionální kvalitě dle vašich požadavků. Emotivní, informativní fotografie a portrétní fotografie jsou součástí každé reportáže. Fotografická retuš a grafické úpravy fotografií jsou v ceně a velmi rádi pro vás zajistíme také služby nadstandardní, jako je třeba mobilní ateliér s tiskem fotografií na místě.

Kvalitně zachytit ve fotografii významné momenty a milníky vyžaduje především fotografickou zkušenost a flexibilní přístup. Ve fotografických reportážích a dokumentech pro vás zvěčníme zásadní okamžiky vašeho života.

 

Ukázky reportážní a dokumentární fotografie

 Ceník fotografických reportáží a dokumentů:

Typ fotografie Čas Počet Cena:
Standard 3 - 6 Hod. 130 6000,-
Mini 1- 2 Hod. 50 3000,-
Nadstandard 6-12 Hod. 200 + 10000,-