Rodinná fotografie

Chcete zvěčnit cenné momenty vašeho rodinného života? Toužíte po krásných fotografiích vašich dětí, portrétu na rodinná přání nebo po fotografii celé vaší rodiny jen tak pro radost? Profesionální rodinná fotografie vám zajistí skvělou památku, dekoraci nebo dárek pro babičku či dědečka.

Naše profesionální fotografické studio nabízí kvalitní rodinné fotografie ve stylu, jaký si vyberete. Pořídíme pro vás skupinové fotografie dětí s rodiči nebo sourozenci, reportážní fotografie z narozenin nebo dětských hřišť. Náš profesionální fotograf zachytí momenty radosti a štěstí vašeho dítěte v prostředí, které má rádo, nebo ve fotografickém ateliéru. A mnoho dalšího…

Fotografie mohou být výtvarně stylizovány. Fotografická retuš a grafické úpravy vašich fotografií jsou v ceně a velmi rádi pro vás zajistíme také služby dlouholetou spoluprací prověřených profesionálních stylistů či vizážistů.

Nafotit skutečně kvalitní rodinné portréty vyžaduje zkušenosti a citlivý přístup. Ve skupinových rodinných fotografiích vám pomůžeme zvěčnit vaše rodinné štěstí.

 Ceník rodinných fotografií:

Typ fotografie Čas Počet Cena:
Ateliérové 1 - 2 Hod. 5-15 5.560,-
Reportážní 1- 3 Hod. 5-25 3.200,-
Více fotografií - - dle domluvy

 

Ukázky rodinných fotografií